Відбудеться презентація книги відомих інтелектуалів із групи “Першого грудня”

1-12_small-300x178Що потрібно Україні та українцям на шляху до свободи? Які виклики громадянської відповідальності?

В Украінформі відбудеться публічна розмова із відомими інтелектуалами, учасниками Ініціативної групи «Першого грудня» з нагоди публікації книги «Слово про свободу і відповідальність».

 

25 жовтня, четвер

13.00

Інформаційна агенція Укрінформ, 2 поверх

вул. Б. Хмельницького 8/16

Учасники ініціативної групи “Першого грудня” Мирослав Маринович, Йосип Зісельс, Євген Захаров і Володимир Панченко представлять книгу «Слово про свободу і відповідальність».

До збірки, що побачила світ у видавництві «Дух і літера» увійшли програмні документи Ініціативної групи «Першого грудня» та ключові тексти її учасників.

Авторами книги є: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Мирослав Попович, Всеволод Речицький, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Ярослав Яцків.

Протягом понад семи років роботи Група видала низку звернень та заяв, які охоплюють широке коло тем духовного поступу держави, її морального й політичного розвитку. Звернення спрямовані переважно до народу України, а також до керівництва держави та європейських лідерів і громадськості. Другу частину збірки складають тексти — статті та інтерв’ю — учасників Ініціативної групи.

Учасники події:

  • Мирослав Маринович, віце-ректор Українського католицького університету, черговий головуючий Ініціативної групи «Першого грудня»;
  • Йосип Зісельс, керівник конгресу національних громад України, учасник Ініціативної групи «Першого грудня»;
  • Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи, учасник Ініціативної групи «Першого грудня»;
  • Володимир Панченко, письменник, літературознавець, учасник Ініціативної групи «Першого грудня»;
  • Іван Васюник, Голова Секретаріату Ініціативної групи «Першого грудня»;
  • Олена Шарговська, журналістка, співупорядниця книги.
  • Леонід Фінберг, головний редактор видавництва «Дух і літера».

 Модерує Ярина Ясиневич, громадська діячка, співупорядниця книги.

Нагадаємо, що створена у двадцяту річницю референдуму ініціативна група «Першого грудня», до якої ввійшли чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Іван Дзюба, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Всеволод Речицький, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Ярослав Яцків, має на меті домогтися встановлення в країні нових правил.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.