Група «Першого грудня» висловилася на підтримку проспекту Любомира Гузара

1-12У роковини смерті Блаженнішого Любомира Гузара Ініціативна група «Першого грудня» закликала киян підтримати появу проспекту на його честь.

Пропозиція перейменувати проспект Космонавта Комарова в Києві на честь Любомира Гузара з’явилася насайті КМДА в травні цього року.

«Він належить до тих національних велетнів, які постають понад межами й об’єднують нас у великий Український народ»,пояснюють учасники Групи, до якої до кінця свого життя належав Блаженніший Любомир.

Ініціативна група «Першого грудня» переконана, що ім’я Патріарха Української греко-католицької церкви й морального авторитета нації гідне бути вшанованим у столиці України.

«Любомир Гузар — це символ єдності та нашого духовного і національного захисту від чужої ненависті та власної зневіри», — ідеться в заяві Групи. — Поява його імені у сусідстві з іменами Леся Курбаса та Вацлава Гавела на карті нашої столиці буде справедливим жестом вдячності перед нашим загальнонаціональним Великим Патріархом».

Звернення на підтримку перейменування проспекту Комарова на проспект Любомира Гузара в Києві підписали члени ініціативної групи «Першого грудня»: В’ячеслав Брюховецький, Іван Дзюба, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Всеволод Речицький, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Ярослав Яцків;

Голова Секретаріату Групи Іван Васюник, Данило Лубківський, Ярина Ясиневич.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.