Останнє слово в пам’ять про Мирослава Поповича

top_1-12

Пішов у вічність Мирослав Володимирович Попович — видатний український філософ, автор блискучих праць з історії української культури, дослідник спадщини Григорія Сковороди і трагічних уроків “червоного”  ХХ століття.

Мирослав Попович був світлою, мудрою і мужньою людиною.

Мудрість же завжди має золотий запас етики, гуманізму, добротворення. Ми знали Мирослава Володимировича, нашого колегу й однодумця, саме таким: людяним, усміхненим, небайдужим до громадських справ.

Його висока інтелігентність викликала в нас глибоку повагу й любов.

Його громадянська сміливість проявлялася в підтримці відновлення незалежності України та волелюбних прагнень Майданів.

Його праця для наступних поколінь — викладацька та допомога численним ініціативам — заклала міцні основи для продовження традицій жертовності та відповідальності перед країною та її майбутнім.

Глибоко співчуваємо родині Покійного, колегам і всім, хто був йому близький.

Вас нам не вистачатиме, дорогий Мирославе Володимировичу!

Світла і вічна Вам пам’ять!

Попрощатися з Мирославом Поповичем можна буде 13 лютого з 11:00 до 12:30 в конференц-залі НАН України (м. Київ, вул. Володимирська, 55).

Чин поховання почнеться о 13:00 на Байковому кладовищі, ділянка № 33.

Учасники Ініціативної групи “Першого грудня”:

В’ячеслав Брюховецький, Іван Дзюба, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Всеволод Речицький, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Ярослав Яцків.

Секретаріат: Голова Іван Васюник, Данило Лубківський, Ярина Ясиневич, Ольга Сало, Ігор Бігун, Анна Олійник, Ірина Чулівська, Олена Подобєд-Франківська.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.