Позбавлення ліцензії каналу 1+1 – це посягання на одне з головних досягнень України

 

Мирослав Попович

 

Український вчений-філософ прокоментував ситуацію з телеканалом. 

Позбавлення ліцензії телеканалу 1+1 з політичних мотивів – це посягання на одне з головних досягнень сучасної України.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив директор Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Мирослав Попович.

“Свобода слова – це незалежність України. Ручне управління свободою слова неприпустиме. Позбавлення ліцензії каналу 1+1 з політичних мотивів – посягання на одне з головних досягнень сучасної України. Бережімо свободу й Україну”, – написав Попович.

Нагадаємо, “1+1” звернувся до влади із закликом не позбавляти ліцензії телеканал. Два тижні тому, 15 грудня, Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення одностайно проголосувала за переоформлення та подовження ліцензії для каналу.

Процес розгляду самої заявки на подовження ліцензії тривав 6 місяців. За цей період жодних офіційних претензій на адресу каналу не надходило. Усі зобов’язання телеканал “1+1” виконував за всіма законами і правилами. Однак ліцензія так і не була видана. А в останні два тижні з різних джерел почала надходити інформація про намагання скасувати таке рішення та передати контроль над каналом в інші руки.  

Голова Нацради Юрій Артеменко, своєю чергою, заявляв, що телеканал “1+1” може продовжувати мовлення навіть за відсутності бланку ліцензії, тому що вже ухвалено рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про продовження строку дії документу. 

В Адміністрації президента відкидали звинувачення у тиску на Національну раду з питань телебачення і радіомовлення з приводу призупинення мовлення каналу “1+1”.

“Немає жодних сумнівів, що роботі каналу нічого не загрожує, і він продовжить радувати глядачів якісним телевізійним продуктом”, – зазначали у прес-службі АП.

Джерело: tsn.ua

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.