Група «Першого грудня» підтримала ініціативу бізнесу розпочати діалог довкола суспільного договору

Українські інтелектуали схвально оцінили заклик великого і середнього бізнесу до консолідації задля подолання кризи в країні.

1-12_small-300x178

Українська бізнес-ініціатива, до якої увійшли представники великого й середнього бізнесу, оприлюднила 1 лютого звернення «Український бізнес суспільству та владі». Підприємці закликали всі кола громадськості до відкритого  загальнонаціонального діалогу, метою якого є вироблення нового суспільного договору про спільні цілі та взаємні зобов’язання бізнесу, влади та суспільства і подолання кризи в державі.

Ініціативна група «Першого грудня» провела консультації з підписантами декларації та привітала такий акт свідомої української бізнес-еліти, який свідчить про стурбованість і відповідальність частини національного бізнесу за стан справ у країні.

На думку учасників Ініціативної групи, деклароване прагнення до «єдиних прозорих правил, ефективно ефективної моделі розвитку країни» може означати, що бізнес, як і суспільство, усвідомлює критичність існуючих загроз та необхідність спільної праці задля розвитку.

Звернення «Український бізнес суспільству та владі» перегукується з духом «Слова про свободу та відповідальність», яке в листопаді 2015 року оприлюднила Ініціативна група «Першого грудня». Інтелектуали звертали увагу на потребу об’єднання зусиль влади, підприємців, церков, громадських лідерів і волонтерів задля задоволення суспільного запиту на новий суспільний договір про правила життя нашого суспільстві.

«Чесний діалог — це шлях до встановлення атмосфери довіри в країні; це можливість виробити чіткі правила, за якими має жити вільна від корупції і «кривосуддя» Україна, в якій матимуть місце врівноваженість між владою та бізнесом, між бізнесом і громадянським суспільством та між громадянським суспільством і владою», — ідеться в позиції Ініціативної групи «Першого грудня» щодо Декларації української бізнес-ініціативи.

Україна, наголошують учасники Ініціативної групи“Першого грудня”,  як ніколи, потребує відповідальності своїх громадян, консолідації довкола базових загальнолюдських цінностей, чіткої стратегії і дії.

До Ініціативної групи “Першого грудня” ввійшли провідні представники української інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Євген Захаров, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Мирослав Попович, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.