Вони повели себе ганебно – культуролог про депутатське житло

Вадим СкуратівськийНародні депутати, які взяли компенсацію за оренду житла, серед яких і мільйонери, повели себе ганебно.Про це у коментарі Gazeta.ua сказав культуролог Вадим Скуратівський.

“У великих вимірах історії є триста спартанців, які колись захистили елінську цивілізацію від східного деспотизму. І є 300 наших депутатів, які все зробили, як то-кажуть, навпаки. Які, очевидно, протягли пальця новому варіанту деспотизму. Ми ще не знаємо, як він виглядає. Але те, що зробили ці самі добродії, це справді асистування дияволу”, – зауважив науковець.

Культуролог охарактеризував такий вчинок парламентарів анекдотом.

“Моя реакція на все це трохи має бути схожа на те, як десь в школі під час уроку вчителька чує в коридорі ненормативну лексику робітників. Вона кличе цих добродіїв до директора і каже: “Ну тут же діти, а ви таке говорите”. А вони: “Нічого такого не було. На мою голову розпеченим свинцем капнув колега. Я йому кажу: Іване Петровичу, я цього від тебе не чекав”. От так і я можу сказати: я від них цього не чекав.

Взагалі це ганебний факт в ганебній історії українського парламентаризму”, – резюмував Скуратівський.

Нагадаємо, що газета “Голос України” оприлюднила список 300 народних депутатів, які отримали компенсацію за оренду житла за грудень 2014 року. У цьому списку, до прикладу, фігурують екс-голова Нацбанку Степан Кубів, брати Добкіни та брати Балоги.

Автор: Назар ВАЛЬЧУК, Gazeta.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.