В здоровому бажанні миру ніхто не повинен відмовлятися від оборони, — Гузар


Любомир Гузар / Александр Чекменев, ФокусВ здоровому бажанні миру ніхто не повинен відмовлятися від участі в оборонній діяльності, як збройної, так і альтернативної, а також не може ігнорувати моральні принципи, виправдовуючи свої злодіяння виконанням наказів.

Про це пише Блаженніший Любомир Гузар у своїй статті-роздумах «До якого миру ми повинні прагнути», — повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт Української Греко-католицької церкви.

Колишній предстоятель УГКЦ розмірковує над природою війни і миру з оглядкою на ситуацію на сході України. «Якщо держава думає про напад, про агресію, то вона становить небезпеку для всіх інших. Навпаки, розвиток збройних сил для захисту життя і прав своїх громадян сприяє зміцненню бажання миру, загального добра», — каже Гузар.

Саме тому він упевнений, що держава повинна піклуватися про оборону. «Досвід показує, що в країнах, які піддавалися агресії, гинуло багато людей, у яких не було, чим захищатися (наприклад, від бомбардувань). Але крім жертв використання зброї, мільйони людей загинули від всякого роду національних, етнічних, релігійних і навіть мовних переслідувань», — зазначив Гузар.

«Народи можуть і повинні боротися проти такого насильства, яке не має жодного виправдання», — зазначив священик.

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.