Група Першого грудня закликала кожного українця мобілізуватися в умовах війни

Нині кожен на своєму місці має почуватися мобілізованим і віддавати свої сили на потреби війни. Про це йдеться у зверненні групи «Першого грудня», яку виголосив письменник, дисидент Євген Сверстюк.

«Зрадою і нікчемністю є безпечні розваги тих, чиї однолітки щоденно кладуть голови за незалежність України. Тільки мобілізація усіх сил нації створить рішучий опір ворогові», — наголошують у групі.

«Між кремлівським вождем Сталіним і теперішнім царьком Путіним по суті різниці нема. Грубий обман, цинічна брехня і жорстокість без меж. І та сама маячна ціль — захоплення чужих територій. Честь вам, одважні патріоти, готові збройно захищати волю рідного краю. Горе вам, нерозбірливі й байдужі, що не уміють бачити ворога на своїй землі. Він використає вас, як баранів», — йдеться у зверненні.

Учасники групи наголошують на важливості участі кожного у тому, щоб дати відсіч ворогові і запобігти посяганню на нашу волю та життя: «Сьогодні нема вибору. Втеча — то зрада, то гірше смерті. Кожен повинен покласти на вівтар Вітчизни усе дороге. Солодко і почесно вмерти за Батьківщину – це старовинна істина на всі часи. Солодко жити для Батьківщини».

Повний текст звернення читайте за посиланням. Відео з оголошення звернення на Громадське.TV:

Нагадаємо, що створена у двадцяту річницю референдуму ініціативна група «Першого грудня», до якої ввійшли чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський, має на меті домогтися встановлення в країні нових правил гри.

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.