Група “Першого грудня” закличе міжнародних лідерів переглянути позицію щодо російсько-українського конфлікту

1-12_smallІніціативна група «Першого грудня» звернеться до міжнародних лідерів та світової громадськості переглянути свою дотеперішню політику щодо російсько-українського конфлікту й усвідомити, що головним джерелом війни та агресії є політичний режим Президента Путіна.

Участь у прес-конференції візьмуть учасники Ініціативної групи «Першого грудня» Євген Сверстюк, Мирослав Попович та В’ячеслав Брюховецький.

9 вересня, вівторок

13.00

Український кризовий медіа-центр, вул. Інститутська, 4

(готель «Україна», 3-й поверх)

Учасники групи переконані, що кожне твердження світової громадськості про «неможливість застосування воєнної сили» призводить до чергового спалаху мілітарної агресії з боку Росії.

«Путінський режим змушує увесь світ іти на жертви. Проте не заради України сучасний німець, француз чи іспанець має жертвувати своїм добробутом і спокоєм. На кону стоять основоположні засади європейської культури, і краще заплатити меншу ціну сьогодні, ніж більшу – завтра», — наголошують у групі «Першого грудня».

Нагадаємо, що створена у двадцяту річницю референдуму ініціативна група «Першого грудня», до якої ввійшли чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський, має на меті домогтися встановлення в країні нових правил гри.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.