Кардинал Любомир Гузар:”Не майте страху – чиніть добро”

«Ми мусимо бути того свідомі, що в нашому народі є певна група людей, для яких найважливішим є їхня власна вигода, нагромадження, накопичення матеріальних зібрань. А хочуть вони також керувати всіма людьми й задля того не вагаються вживати насильство чи інших поганих засобів.

Яка на це розв”язка? Яка на це може бути ефективна відповідь? Я свято переконаний, що в нашому народі є дуже багато добрих людей. Вони є всюди — в усіх областях, в усіх закутинах нашої країни. Вони також є присутні в усіх прошарках суспільства. І наша надія є власне на цих добрих людей. Але треба пам’ятати, що замало бути добрим.

Треба чинити добро. На підставі досвіду не тільки нашого особистого, але на підставі десятків та навіть сотень років людської історії найкращий спосіб подолати лихо та зло – це є чинити добро. Зло можна подолати тільки добром. Тому якщо шановна громадо, хочете жити у нормальній державі, якщо хочете передати гарну, добру державу своїм дітям та внукам чинімо добро. При Божій помочі можемо подолати зло, коли чинимо добро. Тому закликаємо вас усіх і хочемо спільно це робити при Божій помочі: і чинімо добро.

Не майте страху – чиніть добро.”

Джерело ВЗ

Додано 17.01.2014

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.