У Римі відбудеться щорічна церемонія вручення Відзнаки Блаженного Священномученика Омеляна Ковча

Відзнаку імені Омеляна Ковча вручають щороку за значний внесок у розвиток екуменічного діалогу, діалогу культур і народів, міжрелігійного та міжнаціонального порозуміння, благодійної діяльності, за особистий життєвий приклад жертовності та гуманізму.

26.11.2013, вівторок

17:30 — 20:30

Базиліка Святого Бартоломея, Рим, Італія (Basilica di S. Bartolomeo all’Isola 22 — Piazza S.Bartolomeo all’Isola n.22 — 00186 Rome, Italy)

У 2013 році лауреатами відзнаки стали:

Ліна Костенко (Україна) — велика українська поетеса, громадська і культурна діячка;

Зеня Кушпета (Канада) — відома благодійниця, педагог і громадський діяч;

Шимон Редлих (Ізраїль) — видатний історик, дослідник історії євреїв у Східній Європі. Професор ізраїльського Університету Бен-Гуріона, магістр Гарвардського університету;

Спільнота Святого Егідія — видатна християнська спільнота, яка діє у понад 70 державах світу і активно допомагає бідним, нужденним без житла, хворим на СНІД та інші недуги, а також бере важливу участь у міжнародних миротворчих зусиллях.

Участь у церемонії візьмуть: Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, виконавчий голова Комітету із вшанування пам’яті Блаженного Священномученика Омеляна Ковча Іван Васюник, Редлих Шимон (лауреат), Кушпета Зеня (лауреат), Андреа Ріккарді (лауреат, засновник Спільноти Святого Егідія), Оксана Пахльовська  (від імені лауреата Ліни Костенко), відомий філософ, дисидент, учасник Ініціативної групи «Першого грудня» Євген Сверстюк та ін.

До уваги представників ЗМІ: вхід на церемонію вільний. Запис додаткових інтерв’ю можливий також 27 та 28 листопада. к.т. +380 63 628-68-69, +3725 760-53-99

Нагадаємо:

Комітет із вшанування пам’яті Блаженного Священномученика Омеляна Ковча було засновано у 2010 році. Його Почесним головою є Кардинал Любомир Гузар. Діяльність Комітету здійснюється під патронатом Глави Української Греко-Католицької Церкви.

Зусилля Комітету мають на меті сприяти втіленню ідей Блаженного Священномученика Омеляна Ковча задля міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності і взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально-корисної та благодійної діяльності.

Комітет дбає про відновлення пам’яті про отця Омеляна Ковча і поширення знань та відомостей про його видатне життя, мученицьку смерть і великий подвиг жертовності та любові до людей.

У 2010 році Комітет заснував Відзнаку Блаженного Священномученика Омеляна Ковча, яка вручається щорічно за значний внесок у справу екуменічного і культурного діалогу, міжрелігійного та міжнаціонального порозуміння та за особистий життєвий приклад жертовності і гуманізму.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.