9 жовтня відбудеться розмова з Євгеном Сверстюком про цінності у суспільстві та бізнесі

9 жовтня 2013 року у Києві в готелі «Radisson Blu» (вул. Ярославів Вал, 22) відбудеться розмова з дисидентом та філософом Євгеном Сверстюком про цінності у суспільстві та бізнесі.

Зустрічі у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» – це можливість для власників та топ-менеджерів поспілкуватись у форматі «business talk» із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі.

Серед питань зустрічі:

  • Площина вибору в Україні: як розбути мораль у приспаному стані?
  • 22 роки боротьби з меншовартістю: український бізнес на глобальній системі координат.
  • Допомагати бідним чи тим, хто бореться проти рабства?

Євген Сверстюк – доктор філософії, видатний український публіцист і літературознавець, політв’язень, активний учасник національно-демократичного руху, один з його інтелектуальних лідерів. Головний редактор газети «Наша віра», президент Українського пен-клубу, учасник ініціативи «Першого грудня».

Модератор зустрічі – сенатор УКУ, директор ВАТ «Троттола» Ярослав Рущишин.

Запрошуємо на зустріч власників та представників топ-менеджменту українських і міжнародних компаній, зацікавлених у змістовному діалозі бізнесу та суспільства.

Участь у заході – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження з боку організаторів заходу. Кількість місць обмежена.

Із питань реєстрації просимо звертатись до:
Анастаcії Гірняк, ahirnyak@lvbs.com.ua, тел. +380 067 673-18-76

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.