Євген Сверстюк: На місці Тимошенко я попросив би не плутати мою долю з долею країни

«Єдине, що я можу зробити в цей момент для своєї країни, – це щось принести їй в офіру», – наголосив відомий літератор і дисидент, учасник ініціативи «Першого грудня».

Письменник, дисидент, один із тих людей, яких вважають моральними авторитетами нації, Євген Сверстюк вважає, що Юлія Тимошенко мусила б попросити «не плутати» її долю з долею країни.

Про це Євген Сверстюк сказав у ефірі TBi як гість програми Мирослави Барчук Homo Sapiens.

«Щоби підписати документ про асоціацію з Євросоюзом, Україні потрібно виконати низку домовленостей, зокрема і питання щодо ув’язнення Юлії Тимошенко, – запитала ведуча. – Ви теж були політично ув’язненим, політичним в’язнем. Скажіть, будь ласка, як би ви зараз, у цей момент, діяли на місці Юлії Тимошенко?»

«Я не можу бути на її місці, бо я ніколи тих ролей не грав, – відповів співрозмовник Мирослави Барчук. – Але цілком зрозуміло, що якби вирішувалася доля напрямку розвитку моєї країни, то я сказав би: “Доля моя – це моя доля, прошу не плутати з долею країни”».

«Думаю, це було би шляхетним виходом, – зазначив також Євген Сверстюк. – Бо це є правда: прошу не плутати моєї долі і долі країни. Єдине, що я можу зробити в цей момент для своєї країни, – це щось принести їй в офіру… Завжди це є актуальним для кожного громадянина. Він повинен в особливо відповідальні моменти життя свого народу приносити свою жертву…»

Нагадаємо, зокрема екс-посол Німеччини Дітмар Штюдеман вважає, що шанси на підписання у листопаді Угоди про асоціацію між Україною та ЄС становлять 50 на 50, і питання опозиціонерки тут відіграє важливу роль. На запитання «скільки часу в Януковича на звільнення Тимошенко?» посол відповів журналістам: «Думаю, що йдеться скоріше про дні, ніж про тижні».

Джерело: ТВі

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.