Нас хочуть налякати, щоб ми не зближувалися з Європою, — Гузар

Перед нами дуже актуальне життєве питання. Нас лякають: якщо Україна вступить у Європейський Союз, вона може втратити духовні цінності, якими ми жили впродовж століть і якими хочемо продовжувати жити. Про це 14 вересня під час зустрічі з ініціативною групою «Першого грудня», яка відбулася в рамках Форуму видавців, сказав Блаженніший Любомир (Гузар).

Він зазначив, що українців лякають ті, хто не хоче, аби Україна зблизилась із Західною Європою. «Нас лякають: якщо зблизимося, то перестанемо бути християнами. Є той страх, яким хочуть нас налякати і відмовити від зближення з Західною Європою. Нам кажуть, що стаючи ближчими до ЄС, ми приймаємо ті течії, які є руїнними для суспільства», – додав він.

Він зазначив, що, звичайно, у Західній Європі не все так гарно, як би хотілося. Як приклад навів те, що французький парламент легалізував одностатеві шлюби. Проте наголосив, що це викликало протест у 1,5 млн жителів Франції.

«Ті народи, які століттями жили за християнськими цінностями, мають в собі духовну силу і не треба надмірно боятися. Якщо шанувати духовні цінності, немає причин для страху», – сказав Блаженніший Любомир.

Під час цієї зустрічі Євген Сверстюк висловив думку, що Україна живе в період сприятливого попутного вітру, бо минулого року ще ніхто не думав, що політичні сили, які при владі, візьмуть курс на Захід зі страху перед Сходом.

Нагадаємо, Україна і Європейський Союз планують підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівліу листопаді 2013 року. Янукович раніше зазначав, що підписання угоди про асоціацію не означає, що Київ буде протиставляти інтереси ЄС інтересам Євразійського союзу і Митного союзу.

Додамо, 5 вересня Рада прийняла рішення щодо п’яти законопроектів з євроінтеграційного пакету, необхідного для підписання Україною асоціації з ЄС.

Джерело: zaxid.net

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.