Українська статистика «малює» те, що зручніше намалювати, — експерт

Уряд, якщо він хоче, щоб йому довіряли, має давати народу чесну статистику, і тоді люди повірять в якісь позитивні речі. А поки, через брак довіри, за досить хорошими цифрами всі бачать виключно негатив. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню «Новини України — From-UA» повідомив український правозахисник, учасник ініціативи «Першого грудня» Мирослав Маринович.

«Я взагалі не вірю українській офіційній статистиці. Я думаю, там «малюють» те, що зручніше намалювати. Так зване «покращення» — це те, що є метою подібної статистики».

Маринович стверджує: «У мене складається враження, що довгожителів стає все менше. Більше страждає категорія чоловіків, найбільше з нездатності жити в країні, яка не дбає про людей».

Що стосується сільських жителів, то експерт зазначає таке: «Сьогодні в селах нема чим зайнятися. Крім роботи на полях, у людей немає ніякого культурного життя. Я з гіркотою кажу про те, до якого стану доведені люди. Але найбільше мене дивує, що людина не розуміє, що вона сама є творцем свого щастя, і тому я не знімаю і з самих людей відповідальність за неможливість виживання в екстремальних, невигідних для людини умовах».

Раніше засоби масової інформації повідомляли, що Державна служба статистики опублікувала дані моніторингу середньої тривалості життя громадян України. Поступове зростання середньої тривалості життя українців, яке почало фіксуватися з 2008 року, досягло рекордної позначки в 2011-му — 71 рік. Статистики вважають, що до кінця 2013 року буде зафіксована ще більша цифра. Громадяни нашої країни будуть жити в середньому до 74 років.

Джерело: from-ua.com

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.