Кардинал Любомир Гузар: Від корупції треба тікати, як від страшної хвороби

кардинал Любомир ГузарАрхієпископ-емерит УГКЦ, учасник Ініціативної групи “Першого грудня” Блаженніший Любомир Гузар переконаний, що лише час зможе вилікувати український народ від корупції. Про це він розповів у Києві на презентації свого нового видання.

“Корупція – це пряме бажання накопичити багатство. Людям здається, що це потреба вижити”, – каже Гузар. За його словами, корупція є духовною недугою, якою хворіють багато українців.

“Вона є і чомусь не зникає так легко. Бо ще замало ми “втягнули” Божого духа в себе, замало почуваємо справедливості до нас. Коли ми будемо переконані, що це є лихо і втікатимемо від нього, як від гріха, тоді справді наш нарід вилікуємо від тієї страшної недуги. Але це все вимагає часу”, – вважає Блаженніший.

На думку екс-глави УГКЦ, Церква старається змінити корупційну ситуацію в Україні на краще. Зокрема, у різні способи переконує, заохочує, настановляє вірних, щоб вони не спокушалися корупцією.

“Церква вчить сумлінно, гідно, чесно виконувати свої обов’язки. Кожному віддати те, що йому належить, і нічого не вимагати від людей взамін. Коли ми осягнемо цього вповні, лише тоді щось досягнемо”, – наголосив Гузар.

Юлія РУДЕНКО, Gazeta.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.