У «регіоналів» таке завдання — не віддати владу за будь-яку ціну, — Мирослав Маринович

Мирослав МариновичВлада зараз на підйомі. Їй здається, що всі її політтехнологічні, силові прийоми, маніпуляції є успішними. Таку думку у новому номері журналу «Країна» висловив віце-ректор Українського католицького університету у Львові, учасник ініціативної групи «Першого грудня» Мирослав Маринович.

«Усі беззаконня, з її точки зору, є нормальними, і саме так треба діяти. Влада далі гнутиме цю лінію. Вибори не спонукатимуть до переосмислення. Мені передали фразу одного з «регіоналів»: «Мы не можем отдать власть, потому что нас убьют». У них таке завдання — не віддати владу за будь-яку ціну», — зауважив він.

За словами Мирослава Мариновича, опозиція прийняла ту парадигму, в якій існує влада: важливо краще виглядати, ніж бути кращими насправді.

«Тому найважливіші для них — технологічні прийоми. Ніхто не дбає про програми, про кадри, про спроможність партії знайти розгадку для майбутнього країни. Повторюються зручні, обтічні, милозвучні гасла, за якими не стоїть реальна програма українського прориву», — підкреслив він.

Учасник ініціативної групи наголосив, що суспільство продемонструвало готовність підлаштовуватися до всього.

«Деякі речі просто приголомшують. Скільки потрібно Голодоморів, щоб Україна усвідомила небезпеку комунізму? Загалом влада, опозиція та суспільство готові інерційно котитися в тому самому напрямку», — зазначив він.

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.