Мирослав Попович: Україну чекає сумне майбутнє через швидку поляризацію суспільства

Мирослав ПоповичНа Україну чекає сумне майбутнє через швидку поляризацію суспільства та посилення радикальних проявів. Про це під час круглого столу сказав член Ініціативної групи “Першого грудня”, професор Мирослав Попович.

“Я боюсь, що нас чекає сумне майбутнє, судячи з даних, які ми зараз маємо. Зараз йде швидка поляризація суспільства, посилення радикальних поглядів. Дуже сумнівно, що Партія регіонів буде спроможна на мирну співпрацю з опозицією, а без цієї співпраці неможливо говорити про розв’язання головних проблем України. Ці проблеми будуть лише загострюватися у майбутньому. І все це знову “вилізе” на президентських виборах”, – сказав він.

Він погоджується з тим, що Партія регіонів сформує нову парламентську більшість.

Професор вважає, що перевага у наступному парламенті “регіоналами” буде значною мірою досягнута через тушки, які пройдуть як безпартійні.

Він наголосив, що зараз дуже важко сказати, що в результаті чекає на Україну після початку роботи нового парламенту. Попович також зауважив, що усе те, що відбувається на парламентських виборах, відобразиться на президенті у 2015 році.

Експерт також ствердив, що бруднішої виборчої кампанії в Україні ще не було.

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.