Любомир Гузар: сьогоднішня виборча кампанія демонструє залишки радянських часів

кардинал Любомир ГузарСьогоднішня виборча кампанія демонструє залишок радянських часів, якого українці досі не позбулися. Таку думку висловив колишній настоятель Української греко-католицької церкви, учасник Ініціативної групи «Першого грудня» Блаженніший Любомир (Гузар) 17 жовтня в інтерв’ю «5 каналу», повідомляє прес-служба УГКЦ.

На його переконання, будувати дороги, забезпечувати людям нормальну якісь життя – це обов’язок, покликання усіх чиновників і політиків. Натомість роздавати подарунки: гречку, цукор, велосипеди – не належить до їхніх обов’язків.

«Та це й видно, що вони роблять такі речі не з почуття відповідальності, а щоб пропхатися до Ради», – каже Гузар.

«Народові казали, що партія про все подбає, усе дасть. І люди навчилися одержувати щось від когось, скласти руки й чекати на «подарунки», а не старатися заробити власними силами. Це залишок радянських часів», – вважає він.

І допоки ми не позбудемося цього залишку минувшини, переконаний архиєпископ, то «годі говорити про якусь суспільно-політичну культуру».

На думку колишнього глави УГКЦ, обираючи депутата, потрібно пильно дивитися, наскільки ця людина є професійною, бо якщо хтось є «спортсменом чи естрадним співаком» – люди, які не мають жодного досвіду в політичних справах, то «навіщо такого вибирати».

Також обираючи депутата, варто розпитати його «віч-на-віч про ідеологію його партії, біографію».

«Ми, хто обирає, мусимо поставити кандидата в обставини, в яких він повинен чесно признатися, якщо щось робив негідно: брав участь у недобрих голосуваннях, шахрував чи робив це за когось, – чому він це робив», – радить Гузар.

Тиждень.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.