Гузар: Виходити на вулиці після виборів — пізно. Треба обирати

Учасник ініціативної групи «Першого грудня» кардинал Любомир Гузар вважає, що громадськість повинна бути готова до виборів, аби не просто проголосувати, а зробити свій вибір, тому виходити на вулиці після виборів — пізно. Про це він заявив в ефірі «5 каналу».

Відповідаючи на питання, чи повинні українці вийти на вулиці після виборів, до чого їх закликають лідери опозиції, він сказав: «Це трошки пізно, після виборів. Громадянство повинно підготовлятися до виборів».

Відомий суспільний діяч висловив жаль, що «є такі кандидати, за яких люди насліпо будуть голосувати».

На його думку, підготовка повинна бути проведена до виборів, аби громадськість «належно поводилася на виборах». Зокрема, Гузар запевнив, що подібна підготовка сприятиме забезпеченню вибору, а не просто голосування.

«Що буде після того, я не знаю. Я не беруся прогнозувати, що буде після виборів. Я лише хотів сказати, що Україна не перестане існувати після виборів, як би це не пішло, Україна залишиться. Ми вже стільки різних трагедій пережили, що переживемо, якщо вибори не будуть справедливі, чесні, то і це переживемо», — зауважив кардинал Любомир Гузар.

Нагадаємо, що учасники ініціативної групи «Першого грудня» виголосили звернення напередодні виборів — «Берімо відповідальність на себе». Пам’ятайте: ніхто не може купити ваш голос, пояснюють В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський та закликають взяти участь у голосуванні 28 жовтня та зробити зусилля громадянської активності — не дозволяти порушувати виборчі правила, повідомляти про кожен випадок зловживань чи можливих фальсифікацій.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.