Попович назвав комуніста Царькова бандитом — компартія не визнає своїх помилок

Член ініціативи Першого грудня, доктор філософії Мирослав Попович впевнений, що заяви, які собі дозволяють деякі політичні діячі, виходять за рамки дозволеного навіть у політиці.

Про це він розповів Gazeta.ua, коментуючи заяву комуніста Євгена Царькова про те, що “мало вас НКВС давило у  свій час”.

“Який же він політик? Якщо людина закликає до смерті, до розправ — то це бандит. Це взагалі ніяк не відповідає політичному спектру. Політикам це не властиво. Кажуть, що Тетяна Чорновол заїхала йому по фізіономії — я її в цьому підтримую. Інакших розмов з такими людьми не може бути”, – обурюється філософ.

“Якби він про це говорив у невимушеному спілкуванні, то можна було б сказати, що він погарячкував і так далі. Але це позиція, — вважає Мирослав Володимирович. — Це демонстрація того, на що готова його партія. Зараз вона має щось сказати, відреагувати на це. А від людей вимагається тільки одне — голосувати відповідно до того, як вони оцінюють цю партію”.

Попович обурюється, що замість того, щоб визнавати свої помилки, компартія намагається повернути країну у минуле.

“Якщо вони кличуть, що нам треба вернути країну, то що це за країна, який період? Вони хочуть повернути 28-29 роки, коли не мало замордували людей, чи може 33-й? А вони кажуть, що був золотий вік, не було ніякого золотого віку. Замість того, щоб визнавати свої помилки, люди хочуть повернути нас у своє минуле. Поки вони не відмежуються від цих закликів, доти це все падає на комуністичну партію”, – наголосив експерт.

Інна ІВЕРШЕНЬ, Gazeta.ua

Опубліковано у Інтерв’ю, Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.