Академік Мирослав Попович: законопроект про наклеп – спроба створити узду для суспільства

Мирослав ПоповичЗаконопроект про наклеп – спроба створити узду для суспільства, до якої вдавалися всі авторитарні режими.

Таку думку в ефірі 5 каналу в ток-шоу “РесПубліка” з Анною Безулик” висловив директор Ін-ту філософії НАНУ академік Мирослав Попович. “Всі авторитарні режими, всі спроби створити узду для суспільства завжди кваліфікували будь-яку опозицію як наклепи на їхню діяльність. Я пригадую ще наш радянський час, коли ми виключали з комсомолу, з партії тих, хто пішов потім у дисиденти, по тюрмах, за наклепи на нашу радянську дійсність. Фактично до цього зводиться і тут”, – наголосив академік.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала у першому читанні за зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів щодо посилення відповідальності за посягання на честь і гідність людини. Згідно зі змінами до законодавства журналістів, а також інших громадян, що поширять інформацію, яку хтось розцінить як посягання на його честь і гідність, чекає покарання аж до обмеженням волі на строк від двох до п’яти років.

maidan.org.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.