Україна як незалежна держава виникла в результаті національного самовизначення української нації — Юхновський

Герой України, політик та історик Ігор Юхновський запевняє, що ініціативу «Першого грудня» не буде перетворено на політичну партію. «Не маємо жодної мети створювати нову політичну партію. Ми маємо стояти, можливо, над партіями, щоб сказати, як має розвиватися держава», – сказав він у Львові 21 вересня.

«Щоб це зробити, ініціатива «Першого грудня» має намір створити стрижень розвитку держави у головних її напрямах. Це наша майбутня робота. Маючи його і винісши його на обговорення, ми будемо слідкувати, чи він буде загальноприйнятий в народі, і він буде популяризований, щоб він виконувався», – сказав Ігор Юхновський.

Він додав, що у роботі ініціативи буде збережено принцип – «Україна як незалежна держава виникла в результаті національного самовизначення української нації».

«Будемо вимагати, щоб вибір громади на виборах був усвідомлений, непідкупний», – сказав він.

Представник ініціативи «Першого грудня», проректор УКУ Мирослав Маринович наголосив, що, фактично, ніхто в Україні  не обговорює і не знає програми політиків.

«Хочемо відповісти на давнє запитання Леоніда Кучми: «Скажіть мені, яку державу будувати, і я буду її будувати». Політики поки не знають, що вони будують. Хочемо допомогти у цьому, організувати дискусію в народі – що будуємо», – сказав Мирослав Маринович.

Ініціатива планує проводити регіональні круглі столи у різних областях, щоб усі регіони України мали змогу взяти участь в обговоренні ідей розвитку країни.

Зокрема, сьогодні у Львові на регіональному круглому столі буде підготовлено резолюцію з відповідними ідеями.

Zaxid.net

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.