Юхновський: Ми проводжаємо один з найгірших парламентів в історії України і світу

Ігор ЮхновськийСьогодні ми проводжаємо Верховну Раду – одну із найгірших рад в історії України, і один з найгірший парламентів серед парламентів світу.

На цьому наголосив академік Ігор Юхновський 15 вересня під час Розмови учасників Ініціативної групи «Першого грудня» на тему «Що означає сьогодні дня нас вільне слово та вільний вибір» у рамках Форуму видавців. Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Цей парламент прийняв закон про мову. Закон, за словами академіка, по своїй суті є неграмотний, але цей закон знищує українську мову і знищує Україну. «Люди, які прийняли цей закон не можуть бути державними людьми, керівництвом держави», – наголосив Юхновський.

Тому, зазначає академік, виникає проблема. «Ми не повинні себе картати, що ми є такими. Наше історичне минуле, наше фізичне минуле, наше економічне минуле не давало нам можливості вирости. Українці не мають досвіду державності. Три покоління українців було знищено, значна частина їх виїхала за кордон. Тому ми повинні розуміти, що ми будуємо Україну, і маємо до цієї справи відноситися цілком серйозно і цілком категорично. Я не став би лаяти наших керівників. Вони такі, якими вони були. Вони виросли в умовах – хаосу кінця Радянського Союзу і хаосу початку Української держави», – додав Ігор Юхновський.

Академік Юхновський вважає, що треба дуже відповідально віднестися до виборів. «Не можна думати – «мені цей більше подобається, мені цей менше подобається». Ми маємо голосувати за тих, хто в певністю пройде 5-процентний бар’єр», – заявив Юхновський.

ZIK

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.