Влада реалізовує диявольський план, – Маринович

Чинна українська влада реалізовує «диявольський план» – настільки хитромудрий, що він не міг бути придуманий в Україні, заявив 15 вересня під час круглого столу Ініціативної групи «Першого грудня» Мирослав Маринович.

Мирослав Маринович вказав на те, що влада настільки насолоджується своєю переможною ходою, що ледве витримує ті рештки свободи, які ще мають українці. Відтак її план спрямований на те, щоб укоротити українцям «повідок».

«Їхній план розроблений настільки хитромудро, що він не міг бути сформований в Україні. Він реалізовується щотижня, щодня, з якимось дивовижним бісівським талантом», – зазначив колишній політв’язень і дисидент.

Мирослав Маринович спрогнозував, що невдовзі українці усвідомлять, що в них зовсім не залишилося свободи. «Я не бачу поки що спроможності українців усвідомити загрози, які стоять перед нами. Я бачу диявольський план, не врівноважений спроможністю українців йому протистояти», – наголосив він.

За словами Мирослава Мариновича, на сьогодні влада не боїться поодиноких акцій протесту, однак вона боїться суспільного резонансу. Тому, наголосив він, акції на захист телеканалу ТВі, пропонують таку модель, і їх необхідно продовжувати.

Нагадаємо, 6 травня Мирослав Маринович заявив, що за будь-яких обставин українці повинні намагатися привести до майбутнього скликання Верховної Ради нових людей. Водночас він висловив переконання, що зміни уряду недостатньо для того, щоб вирішити проблеми українського суспільства.

ZAXID.NET

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.