Сверстюк: Не вір, не бійся, не проси!

Виступ Євгена Сверстюка на акції на підтримку телеканалу ТВі на Михайлівській площі Києва.

Я хотів би почати з того, щоб ми усвідомили хто в оточенні: чи ми в оточенні, чи вони в оточенні. І в цьому вся суть справи. Якщо ми зрозуміємо, що вони в оточенні, якщо ми зрозуміємо, що ми є господарями на цій землі – є і будемо – що вони є сезонними мухами, які зійдуть безслідно, то ми себе будемо нарешті почувати господарями.

Я дуже зрадів, що десь вони щось будують. Мені здавалось, що вони всі вчорашні комуністи, вони вчора будували комунізм. Сьогодні ж вони так щось будують, щоб “відмазати” украдені гроші.

Я думаю, що нам треба усвідомити: ми маємо справу з тією владою, яка абсолютно успадкувала комуністичну систему, яка хоче повернутися в минуле, яка хоче бути при владі і більше нічого не хоче. Але в них навіть немає обіцянок… І через те, головна проблема в них – привчити нас, щоб ми мовчали, закрити усі можливі канали. Це абсолютно неможливо в наш час.

І дуже важливо, щоб наші люди усвідомили себе господарями на цій землі, і скрізь вимагали дотримань правил гри. Ми маємо справу з шулєрами, які називають реформами різні способи обману, щоб скріпити свою владу. Вони називають законом про мову повернення до звичайної русифікації. Але ми знаємо, що всі большевицькі починання мали добру назву. Всі вони мали добру назву за якою йшли катівські справи.

Отже, дуже важливо, щоб люди напередодні виборів розуміли: чи Янукович, чи Симоненко – це люди одної партії. Це люди вчорашнього дня. Це мертві люди, які прикидаються живими. І це надзвичайно важливо розуміти, щоб не пребільшувати цього ворога. Він же просто наступає і тільки шукає сили.

У лагері було гасло: «Не вір, не бійся, не проси ». Я пропоную всім взяти це гасло і йти згідно з ним в життя.

Опубліковано у Відео, Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.