Вадим Скуратівський: На нас наступає новий тоталітаризм

Вадим Скуратівський виступив на Михайлівській площі в підтримку ТВі: “Якщо, ми зараз не зробимо якихось зусиль в напрямок свободи, то знов заповнять катівські підвали. Тут справа не в цьому каналі, а справа в тому самому, що на нас наступає новий тоталітаризм. Але з поправкою на ту обставину, він поки що працює ніби-то юридичними засобами. І в режимі цих юридичних засобів він намагається вилучити з українського світу будь-які виміри свободи”.

В кількох сотнях метрів від цього місця – підвали КГБ, де на початку 1958 року мого 20-тирічного брата, студента посадили за, так званий, український буржуазний націоналізм. Одверто кажучи, якщо ми зараз не зробимо якихось зусиль в напрямі свободи, то знов заповнять оті катівські підвали.

Зрозумійте, тут справа, перепрошую, не в цьому каналі, а справа в тому самому канальстві яке на нас наступає. Це новий тоталітаризм, але з поправкою на одну обставину, він, поки що, працює нібито юридичними засобами і в режимі цих юридичних засобів він намагається вилучити з українського світу будь-які виміри свободи: а чи гуманітарний, а чи політичний, а чи економічний, а чи взагалі людської.
У зв’язку з цим, я хочу вам сказати: якщо трапиться такеє , що цей самий новототалітаризм здобуде остаточну перемогу, то в цій країні діятиметься таке, що не вистачить людських сил, для того щоб… для того щоб це описати.

Отже, залишається одне – всіма нинішніми легітимними засобами, а може й прямою дією відстояти українську свободу. Інакше, власне, через кілька місяців нам заборонить ота сама СБУ, спадкоємиця Луб’янки, збиратися по-троє.

Хай живе українська свобода і хай живе єдиний український свобідний канал ТВі!

Опубліковано у Відео, Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.