Гузар порадив українцям, йдучи на вибори, позбутись зайвих емоцій

Екс-глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Любомир Гузар закликав українців мудро поставитись до парламентських виборчих перегонів й зробити безпристрасний вибір. Про це єпископ УГКЦ зазначив в ефірі 5 каналу.

“Ми мусимо старатись зробити справжній вибір, а не лише голосувати. Народ має мудро поставитись. Не треба ніяких пристрастей, зайвих емоцій. Треба спокійно і холоднокровно застановитись”, – зауважив Гузар.

Перед здійсненням остаточного вибору він порадив замислитись над тим, яку партійну ідеологію представляє певна політична група чи окремий кандидат.

Кардинал також відзначив, що в українських політичних діячів не має бути політики задля політики чи грошей.

“Але, на жаль, зацікавленням наших політичних груп є навіть не окремі особи-лідери, а гроші. Задля грошей вони все роблять і поводять себе так, як поводяться задля грошей”, – уточнив Гузар.

Він підкреслив, що предстоятелі українських церков вже звернули на це увагу й закликали політиків позбутись способу матеріалістичного мислення.

“Нам треба жити згідно духовних цінностей. На першому місці в політиці має бути людина, яку треба пошанувати і зрозуміти”, – підсумував Гузар.

Gazeta.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.