Круглий стіл «Місія інтелігенції та вільних людей». Харківський погляд

2 червня 2012 року у місті Харкові відбудеться відкрите засідання Товариства «Мале Коло» — «Місія інтелігенції та вільних людей. Харківський погляд».

Українське суспільство продовжує пошуки причин кризи, в якій знаходиться майже всі роки незалежності . Кризові явища мають тенденцію до зростання і загрожують знищенню самого суспільства.

Держава перетворилася в самостійно існуючого паразитичного монстра, що тільки поглиблює (а іноді і сама створює ) кризові ситуації та є схожою на великий корабель з мавпою біля стерна.

Справжньою причиною проблем у економічній, політичній та гуманітарних сферах суспільства є морально-духовна криза. Аналіз причин такої кризи та шляхи виходу з неї можуть віднайти тільки вільні та мислячі люди, що усвідомлюють власну місію та власну відповідальність перед українським народом .

Товариство «Мале Коло» ініціює проведення свого відкритого засідання за участю кращих представників Харківщини з метою визначення місії інтелігенції та вільних людей для поборення кризи в суспільстві , пріоритетів діяльності громадських організацій та рухів м. Харкова та всієї України .

Товариство «Мале Коло» запрошує для участі у відкритому засіданні авторитетних громадських активістів Харківщини – небайдужих людей , які тверезо оцінюють загрозу нинішнього сценарію розвитку України як держави і готові спільно шукати вихід із ситуації.

Товариство «Мале Коло» вносить на розгляд проект питань, які розглядатимуться під час роботи у динамічній мережі:

  1. Формулювання місії та мети інтелігенції Харківщини у контексті Декларації та інших програмних документів ініціативи Першого Грудня.
  2. Постановка довгострокових цілей (на 5 років) інтелігенції Харківщини у відповідності до її місії.
  3. Постановка середньострокових цілей (на 3 роки) інтелігенції Харківщини у відповідності до її місії.
  4. Постановка короткострокових цілей (на 1 рік) інтелігенції Харківщини у відповідності до її місії.
  5. Організаційний супровід діяльності інтелігенції Харківщини по досягненню цілей у відповідності до її місії.

Круглий стіл буде проходити в м. Харків 02 червня 2012 року з 12.00 до 16.00. Інформація про місце проведення круглого столу буде своєчасно доведена до учасників, які зареєструються в організаційній групі Товариства «Мале Коло» до 30-го травня 2012 року.

Прохання відгукнутися на дане інформаційне повідомлення і зареєструватися як учасник. При бажанні виступити – вказати тему і надіслати тези повідомлення. По всім організаційним питанням звертатися за контактами:

  • Петро Камінь PetroKamin@ukr.net 0673621296, 04141-35080, м.Новоград-Волинський Житомирської області
  • Тарас Плахтій, litarbags@gmail.com, 0503173701, 0674445096, м.Львів
  • Валерій Семиволос,vsemivolos@gmail.com, 0675721063, 0662102879, с.Губарівка Харківська обл.
  • Голова Товариства «Мале Коло» Сергій Сергієчко
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Без коментарів.