У владі немає людей, здатних прорахувати більше, як на один хід — В’ячеслав Брюховецький

Крані, щоб хоча б вижити, потрібні люди, здатні прораховувати не на один хід: заарештували, посадили, закрили справу, а про майбутнє. Про це в ефірі ТВі сказав В’ячеслав Брюховецький, учасник Ініціативної групи «Першого грудня».

Почесний президент Національного університету «Києво-могилянська академія», учасник Ініціативної групи «Першого грудня» В’ячеслав Брюховецький в ефірі ТВі відзначив, що, якщо в Україні буде 10% активних людей буде, то вони можуть все змінити.

«Справа в тому, що теперішня влада відштовхнула від себе інтелект. Ви подивіться, хто там виступає, всі ті колесніченки, — це ж маргінали, які нічого не можуть мати спільного з інтелектуалом. Інтелектуали навпаки об’єднуються супроти влади», — відзначив В’ячеслав Брюховецький.

«Якби влада була мудрою — підкреслив учасник Ініціативної групи «Першого грудня», — то вона би задумалася, що, щоб принаймні вижити, потрібна якась підтримка (я вже не хочу казати, що Україну так не виведеш в світові лідери, мало хто з сучасної влади думає про це і мріє). Треба людей, які вміють прораховувати не на один хід: заарештували, посадили, закрили справу, а про те, що буде далі».

Втім учасник ініціативної групи вважає: «Якщо за 300 років імперія не задушила Україну, то що таке 5 навіть 10 років в історії, просто ці люди залишаться зганьбленими в історії, так як залишилося багато їхніх попередників».

«Якщо влада не схаменеться, якщо вона буде жорсткіше діяти, то період пошуку контактів з нею буде коротший, бо терпець таки урветься. І ви бачите сьогодні, що він вже уривається, причому не в традиційно українських вимірах — завжди це були дисиденти, митці, письменники, а зараз — афганці, підприємці. Взагалі вважається, що 10% людей можуть змінити все, якщо таких 10% активних людей буде в Україні — вони можуть все змінити», сказав В’ячеслав Брюховецький.

Опубліковано у Відео, Інтерв’ю, Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.