І Уряд, і Президент вже не розуміють, що відбувається в країні, – Маринович

Немає й тижня, щоб в Україні не сталася якась подія, яка в черговий раз зворохоблює наше суспільство і в черговий раз засвідчує, що ми зробили крок вниз.

Про це 3 травня під час круглого столу «Зрілий християнин перед викликами сучасності, або вплив церкви у суспільних процесах» зазначив український правозахисник, релігієзнавець, віце-ректор УКУ Мирослав Маринович.

Мирослав Маринович на круглому столі, організованому Комісією у справах мирян Львівської Архиєпархії УГКЦ, розповів про ініціативу «Першого грудня» та проблему терміновості якихось суспільних завдань в нинішній Україні.

«Ми бачимо, що немає й тижня, щоб в Україні не сталася якась подія, яка в черговий раз зворохоблює наше суспільство і в черговий раз засвідчує, що ми зробили крок вниз, ми відступаємо, відкочуємося назад, рухаємось в якусь прірву. У мене таке особисте враження склалося, що і Уряд, і Президент вже не розуміють, що відбувається, а їх веде логіка їхніх дій. Одна дія кличе за собою всі подальші, і так далі. І вони вже зупинитися не можуть. І я не знаю, чи суспільство поки що спроможне зупинити їх», – наголосив Мирослав Маринович.

За його словами, ініціативна група «Першого грудня» на Національному круглому столі зійшлася на думці, що варіант арабських революцій, перенесений на терени України, не принесе сподіваного блага. Як не сталося цього і в мусульманських країнах, а навпаки, привело до влади більш радикальні елементи. «З іншого боку, Україна стає інша і я боюся, що негативна харизма, повстання можуть просто її розколоти. На мою думку, Україні потрібна позитивна харизма», – зазначив український правозахисник.

ZIK

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.