Любомир Гузар не впевнений, що розмова з владою можлива

Учасник Ініціативної групи “Першого грудня” кардинал Любомир Гузар вважає, що якщо влада буде триматися цілковито інших цінностей, ніж громадськість, розмова майже неможлива. Про це він сказав в ефірі ТВі.


Кардинал Любомир (Гузар) на ТВі «Сьогодні. Про головне» (16.04.2012)

Учасник Ініціативної групи «Першого грудня» кардинал Любомир Гузар в ефірі ТВі на запитання, що б він сказав президенту В. Януковичу, розповів, за яких умов на його думку можливий діалог.

“Проблема в тому, чи ми могли би направду спілкуватися з тими людьми, які є сьогодні при владі. Є громадянство, в якому є група, яка має чи хоче мати цінності духовного характеру, що означає починати діяти від засадничих духовних цінностей і на основі цього будувати все життя. А є друга група (я кажу об’єктивно, нікому нічого не закидаючи, бо судити має Господь Бог, а я тільки стверджую факти), для яких найбільшою цінністю є гріш, і вони відповідно поводяться. І мені здається, що розмова між такими двома групами дуже важка”, – сказав Л.Гузар.

Учасник Ініціативної групи “Першого грудня” підкреслив: “Я би дуже бажав, щоби всі громадяни країни могли говорити одне з одним, щоб ми могли добитися того, щоб громадянство наше будувати на духовних вартостях (які не заперечують матеріальних, але починаються від духовних). Як довго не буде наближення на рівні вартостей, всяка розмова буде надзвичайно складна, і я трошки сумніваюся, чи взагалі можлива”.

“Нашим спільним завданням є намагатися встановити ті основні духовні цінності, на підставі яких ми зможемо говорити один з одним, кожен з кожним. Тоді будемо йти вперед, – підкреслив кардинал Любомир Гузар. – Як довго будемо триматися цілковито інших цінностей, розмова, мені здається, майже неможлива”.

Опубліковано у Відео, Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.