Семен Глузман: “В трагедії Оксани Макар винне наше суспільство”

Тотальна жорстокість суспільства та відчуття безкарності у злочинців – ось що стало справжньою причиною трагедії з Оксаною Макар.

Про це відомий український правозахисник Семен Глузман розповів у своєму інтерв’ю «Главреду».

«Ми живемо в жорстокому суспільстві. Адже ці хлопці не готувалися до насильства і того, щоб душити, бити й палити дівчину… Вони – не природжені злочинці. Такими їх зробили сім’я, оточення, школа і безкарність, – сказав Глузман. – Коли вони знають, що такий-то народний депутат вкрав стільки-то мільйонів, а міністр – стільки-то мільйонів, що в країні панує вседозволеність, значить, і вони дозволяють собі здійснювати аналогічні вчинки », – переконаний експерт.

Також Семен Глузман передбачив, що про трагічну долю Оксани Макар наше суспільство забуде дуже швидко, однак потенційно воно може покращити ситуацію зі злочинами так званих «мажорів».

Нагадаємо, сьогодні Оксана Макар померла від легеневої кровотечі. Також, один з миколаївських гвалтівників називає себе хедхантером – мисливцем за головами асоціальних елементів: бомжів, наркоманів, алкоголіків і повій. Відповідне співтовариство створено в інтернеті. Його емблема – закривавлений кастет в лавровому вінку.

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.