“Янукович має або відійти, або покаятися і змінити спосіб дії” – Богдан Гаврилишин

Замість роздавати обіцянки, Януковичу треба сказати людям правду і кардинально змінити напрямок і спосіб дії. Про це в ефірі ТВі сказав Богдан Гаврилишин, учасник ініціативної групи «Першого грудня». 

Відомий економіст та громадський діяч, член Римського клубу, учасник ініціативної групи «Першого грудня» Богдан Гаврилишин в ефірі ТВі на запитання, що б він сказав президенту В. Януковичу, розповів, що Янукович перестав навчатися і взяв такий курс, який зіпсував стосунки України із зовнішнім світом.

«Коли ви були прем’єр-міністром, то готові були вчитися, послухати доброї поради, а тепер ви нікого не слухаєте або тільки слухаєте тих, хто спрямовує вас на те, щоб толерувати корупцію. Зараз говорять про боротьбу з корупцією ті, котрі є найбільшими корупціонерами», — підкреслив відомий економіст.

Учасник ініціативної групи «Першого грудня» порадив би президентові країни: «Вам треба повернутися до народу і замість обіцяти, сказати правду, так би мовити, висповідатися. І запевнити нас, що відтепер влада буде робити те, що треба. Вам народ простить, якщо б Ви вирішили вийти зі “сліпого” кута, в який самі себе загнали».

«Янукович у дуже поганій ситуації, навіть особисто. Його і народ не любить, і голова сусідньої держави. Він так завів Україну, що розварився з Європейським Союзом. Україна не може спілкуватися з МВФ. Він “висить на шнурку”. І мусить або відходити, або покаятися і намагатися зовсім змінити спосіб дії», — підкреслив Богдан Гаврилишин.

Довідка. 

Ініціативна група «Першого грудня» створена в 20-ту річницю референдуму. До складу групи входять чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, Кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський. Ініціативна група «Першого грудня» вбачає своєю місією встановлення в країні правил гри, які базуватимуться на загальнолюдських цінностях, і які сьогодні є затребуваними українським суспільством.

5 квітня 2012 року в Києві ініціативна група «Першого грудня» скликає Національний круглий стіл, мета якого — зібрати коло української інтелігенції та означити порядок денний для країни.

news@1-12.org.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.