“Уся історія ув’язнення Тимошенко – наслідок свавілля українського диктатора”

Всі персонажі нашої опозиції ризикують опинитися в одній в’язниці під Харковом чи в Києві. Таку думку у новому номері журналу “Країна” висловив культуролог Вадим Скуратівський.

“Опозиція перестала об’єднуватися з часів Французької революції. Річ у тім, що тоталітарна структура завжди так-сяк функціонує, а ті, хто їй противляться – безперестанку сваряться. Скажімо, у 1920-х сварилася німецька опозиція – комуністи, ліберали, соціал-демократи. Доки її не помирили націонал-соціалісти, кинувши разом у тюрми. Так само всі персонажі нашої опозиції ризикують опинитися в одній в’язниці під Харковом чи в Києві”, – наголосив він.

Наприкінці 2011 року колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко написала два відкриті листи. Перший адресувала лідерам опозиційних партій. Закликала їх об’єднатися перед парламентськими виборами 2012-го в єдиний список на основі нейтральної партії та разом висунути кандидатів у мажоритарних округах. У другому, названому “Листом диктатору”, дала президенту Вікторові Януковичу шість порад, як уникнути фатальних помилок, зберегти країну і власне обличчя.

“Уся історія ув’язнення Тимошенко – наслідок свавілля українського диктатора. Тому припускаю, що її лист до Віктора Януковича спричинив етапування до Харкова”, – зауважив Скуратівський.

Культуролог підкреслив, що не важливо, до кого напише наступні листи Юлія Тимошенко.

“Важливо, як ми на них зреагуємо. А ми зараз не реагуємо. Потрібен час для накопичення суспільної енергії. Коли її буде досить, тоді ми й побачимо реакцію суспільства на дії влади”, – наголосив він.

Gazeta.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Без коментарів.